BAR RESTORANT

 

Program per Bar-Restorantet i cili eshte i pershtatur me fiskalizimin dhe i integruar me Financa 5. Ne kete menyre ju mund te ndiqni kontabilitetin e aktivitetit tuaj si edhe shume raporte te tjera.

PROGRAMI I KURSIT

 

BAR-RESTORANT

 

Kliko ketu

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

 

Lexo me shume…