Plan biznesi

PLAN BIZNESI

NDERTIM PLAN BIZNESI MICROSOFT EXCEL   Planifikoni¬† biznesin tuaj dhe suksesi eshte i garantuar LIBER PLAN BIZNESI Lexo ketu…   1-Ore trajnimi: =Niveli1. Ndertim Plan Biznesi 15 ore / 5 jave / 3 ore ne jave. =Niveli2. Ndertim dhe Analiza…

Lexo me shume